DREVENÁ STAVEBNICA PRE TVORIVÉ DETI

MOY TOY je odolná drevená hračka pre deti od 3 – 8 rokov.  Prekvapí aj tým, že je to sofistikovaná stavebnica vhodná aj na vyučovanie v predškolských a školských zariadeniach. MOY TOY ponúka 8 rôzných stavebníc prepojených medzi sebou. Pomocou spojovacích kolíkov, kladivka a vyrážača je možné postaviť 15 – 40 variant hračiek v každej stavebnici. Krabica sa v hre použije ako domček.

Každá stavebnica obsahuje aj samolepky. Dielce a samolepky je možné samostatne dokúpiť. Rozvoj motorických zručností v ranom veku vedie k upevňovaniu sebavedomia a to je zdrojom úspešnosti v budúcnosti. Stavebnica bola ocenená 2. miestom na výstave Etudy z dreva.

ezgif.com-crop (2)

MOY TOY je vytvorená bývalým učiteľom a metodikom pre technickú výchovu na ZŠ

„Stavebnica MOY TOY bola pôvodne vymyslená pre moje vlastné deti. Keď som si uvedomil, ako sa deti dnes hrajú, rozhodol som sa ju upraviť  pre súčasné podmienky. Dodnes mám odložené dve krabice dielcov po hre môjho syna a synovca. Prvý vyštudoval Harvard a druhý kybernetiku na ČVUT.

Verím, že stavebnice MOY TOY im k tomu dopomohli a aj Vaše deti s nimi strávia veľa hodín kvalitnej a poučnej hry.“

PaedDr. Peter Hudák, autor návrhu

peter-hudak-drevene-hracky-auticka-stavebnica-clanok

CHCETE MAŤ ZRUČNÉ DIEŤA?

MOY TOY MU PRI HRE POMÔŽE ROZVÍJAŤ:

– JEMNÚ MOTORIKU

Koordinácia oko/ruka a oko/dve ruky sa rozvíja pri používaní kladivka a vyrážača na zatĺkanie a vytĺkanie drevených kolíkov.

Šnúry slúžia na tréning prevliekania a viazania.

– TECHNICKÉ MYSLENIE

Hračky sa stavajú podľa obrázkových návodov, zasúvaním rôznych spojok a čapov. Dielce majú rôzne tvary a farby, ktorými dieťa rozvíja pozornosť a pozorovacie schopnosti.

Dieťa si ujasní funkcie a použitie dielcov.

– SOCIÁLNE INTERAKCIE

Všetky sady majú súčasne viac hračiek pre hru v skupine, alebo s rodičmi. Sady Malá rodina a Veľká rodina obsahujú viac figúrok, nábytku a domčeky. Zaujmú viac dievčatá k modelovaniu situácií v rodine.

– DOPRAVNÉ ZRUČNOSTI

Sady Polícia a Veľká rodina sú doplnené o modul Dopravná výchova (dopravné ihrisko, značky semafory, figúrky chodcov a cyklistov) na tréning správania sa vodiča, chodcu a cyklistu na ceste.

UKÁŽKA ANIMOVANÉHO NÁVODU

Kladivko_vyrazac

Do obchodu

Všetky sady stavebnice MOY TOY získali certifikát na úrovni CE (vhodné na predaj v celej EÚ).

CE Certifikát

Možnosti online platby: