DREVENÉ STAVEBNICE PRE TVORIVÉ DETI

MOY TOY sú odolné drevené stavebnice pre chlapcov aj dievčatká od 3 do 8 rokov, ktorá ponúka 8 rôznych tematických sád prepojených medzi sebou.

Pomocou spojovacích kolíkov, kladivka a vyrážača je možné postaviť 15 až 40 hračiek v každej sade. Samostatne sa dajú zakúpiť aj jednotlivé hračky nie v sadách, dielce aj samolepky. Stavebnica bola ocenená 2. miestom na výstave Etudy z dreva.

Rozvoj motorických zručností v ranom veku vedie k upevňovaniu sebavedomia a to je zdrojom úspešnosti v budúcnosti. MOY TOY sú preto ideálnymi hračkami pre Vaše dieťa.

ezgif.com-crop (2)

MOY TOY je vytvorená bývalým učiteľom a metodikom pre technickú výchovu na ZŠ

„Stavebnica MOY TOY bola pôvodne vymyslená pre moje vlastné deti. Keď som si uvedomil, ako sa deti dnes hrajú, rozhodol som sa ju upraviť  pre súčasné podmienky. Dodnes mám odložené dve krabice dielcov po hre môjho syna a synovca. Prvý vyštudoval Harvard a druhý kybernetiku na ČVUT.

Verím, že stavebnice MOY TOY im k tomu dopomohli a aj Vaše deti s nimi strávia veľa hodín kvalitnej a poučnej hry.“

PaedDr. Peter Hudák, autor návrhu

peter-hudak-drevene-hracky-auticka-stavebnica-clanok

CHCETE MAŤ ZRUČNÉ DIEŤA?

MOY TOY MU PRI HRE POMÔŽE ROZVÍJAŤ:

JEMNÚ MOTORIKU

Koordinácia oko/ruka a oko/dve ruky sa rozvíja pri používaní kladivka a vyrážača na zatĺkanie a vytĺkanie drevených kolíkov.

Šnúry slúžia na tréning prevliekania a viazania.

TECHNICKÉ MYSLENIE

Hračky sa stavajú podľa obrázkových návodov, zasúvaním rôznych spojok a čapov. Dielce majú rôzne tvary a farby, ktorými dieťa rozvíja pozornosť a pozorovacie schopnosti.

Dieťa si ujasní funkcie a použitie dielcov.

SOCIÁLNE INTERAKCIE

Všetky sady majú súčasne viac hračiek pre hru v skupine, alebo s rodičmi. Sady Malá rodina a Veľká rodina obsahujú viac figúrok, nábytku a domčeky. Zaujmú viac dievčatá k modelovaniu situácií v rodine.

DOPRAVNÉ ZRUČNOSTI

Sady Polícia a Veľká rodina sú doplnené o modul Dopravná výchova (dopravné ihrisko, značky semafory, figúrky chodcov a cyklistov) na tréning správania sa vodiča, chodcu a cyklistu na ceste.

UKÁŽKA ANIMOVANÉHO NÁVODU

Kladivko_vyrazac

Do obchodu

Všetky sady stavebnice MOY TOY získali certifikát na úrovni CE (vhodné na predaj v celej EÚ).

CE Certifikát

Možnosti online platby: